שק"ל שירותים קהילתיים לאנשים עם צרכים מיוחדים - עמוד הבית

דלג על בר שפות
בר שפות

אירוע שנתי

אירוע שנתי

האירוע השנתי של שק"ל נערך בנובמבר במוזיאון ארץ ישראל בהשתתפות ידידים ותומכים רבים, בסימן בני משפחה של ילדים ומבוגרים עם מוגבלויות. צפינו בסרטון החדש "אנשים למען אנשים", המתבונן מנקודת המבט של הורים לילדים עם צרכים מיוחדים. מנכ"ל שק"ל, קלרה פלדמן, הציגה את ההישגים המרכזיים בשנה החולפת ולצדם את היעדים המרכזיים של שק"ל לשנים הבאות:"הנחישות ואהבת האדם היא זו שמלווה אותנו והידיעה שבסופו של דבר אנחנו מצליחים להעלות חיוך על פניו של ילד או ילדה, הניצוץ בעיניו של בוגר או בוגרת שיש להם  למען מה לקום בבוקר, החיבוק מאמא/מאבא/אח/אחות שהצלחנו להקל עליהם במסע הקשה כל כך שאותו הם חווים בגידול ילדם – הם שמעניקים לנו את הכוחות להמשיך ולסמן מטרות ולהירתם במלוא המרץ כדי לממש אותן"

יהודית אופנהיימר אחות של דייר בשק"ל, שתפה את הקהל בחוויה האישית שלה.

 

במעמד מרגש הוכרזה הגב' ליהיא לפיד כנשיאת שק"ל ואמרה: "אנחנו כאן הערב לחבר בין הדומים יותר והדומים פחות. זה רק דורש להשאיר לרגע את הסטיגמות, הפחדים וההגדרות בחוץ. התאהבתי בשק"ל ביום שבו נחשפתי לחיבור, לאבן השואבת של המפעל הזה, החיים יחד. בשק"ל עובדים אנשים, מתנדבים וחברים שעושים זאת כל יום, מוצאים את המחבר, את המשותף, את הדרך לעשות דברים יחד".

 

הערב נפתח בקוקטייל חגיגי אשר כולו ניתן בתרומה, והסתיים במופע מרגש של להקת "הכל עובר חביבי", בסיומו הצטרפו ללהקה על הבמה קבוצה של דיירי שק"ל לשיר "לקום מחר בבוקר, עם שיר חדש בלב".

 

באירוע, שכל הכנסותיו קודש לאנשים עם צרכים מיוחדים גויס סכום משמעותי של מעל רבע מיליון שקלים. אנו מודים מקרב לב לכל אחד ואחת מהתומכים, חברי וידידי שק"ל, על תרומתם לילדים ובוגרים בעלי צרכים מיוחדים, ולנותני החסויות: בנק לאומי, בנק מזרחי, בנק הפועלים, שלדות, רדימיקס, משפחת ארקין והתורמים הרבים אשר הפכו לחלק ממשפחת שק"ל.

 

הדפסשלח לחבר
דלג על Copyright
Copyright

שק"ל- רח' יד חרוצים 11, תלפיות ת.ד. 53105 ירושלים 9153002    

 9153002 SHEKEL- 11 Yad Harutzim St., PO Box 53105 Jerusalem Israel
טל': 02-672-0157/8 :Tel     פקס: 02-672-5208 :Fax
דוא"ל: E-mail: Shekel@Shekel.org.il

 

עבור לתוכן העמוד