IP1
חיפוש בתוכן
חיפוש באירועים
חיפוש קטגוריות
חיפוש אנשי קשר
חיפוש תגיות

חדשות ואירועים

נופש אילת 2021

-200 דיירים במערך השילוב בקהילה של שק''ל, וצוותי התמיכה, הוכיחו שוב שלמרות תקופה ארוכה בלי נופשים בעקבות הקורונה, הם לא שכחו לרגע איך לבלות ולכייייף!!!

רמי צמח, בוגר "דרכון לקהילה" של שק"ל, השתתף בתוכנית "יוצרים קשר - דיאלוג באמצעות אומנות" של שק"ל בשיתוף בצלאל, האקדמיה לאמנות ועיצוב ירושלים.

מודעת פרסום עבור קורס רכז נגישות. לפרטים 04-8666449

קורס חדש של המרכז הישראלי לנגישות בשיתוף מכללת פז בטיחות עבור ממוני בטיחות או עובדים בתפקידי ניהול וקידום פרויקטים.

בסלון של אודליה ושלומי. מימין: עופר דהרי, ענת מרמור, אודליה, שלומי, אריאל זוואנג

תכנית הדיור הנתמך מיועדת לאנשים עם מוגבלויות, שמעוניינים במגורים עצמאיים אך זקוקים לליווי ותמיכה, בפרט בתחילת הדרך. התכנית פותחה לפני כמעט עשור על ידי ג'וינט ישראל 'מעבר למוגבלות' ומופעלת על ידי עמותת שק''ל בירושלים, בפתח תקווה ובבני ברק.

גרים ביחד - סטודנטים ודיירי שק"ל . פרויקט של עמותת שק"ל בשיתוף הג'וינט ישראל ומשרד העבודה והרווחה

במיזם חדש יגורו סטודנטים בדירות שותפים יחד עם אנשים עם מוגבלויות. בכל דירה ארבעה שותפים: שני סטודנטים במוסדות אקדמיים בירושלים יחד עם שני אנשים עם מוגבלויות מתכנית הדיור הנתמך.

מקבץ תמונות מההצגה סיטואציה בפסו, שוהם 2021

קבוצת התיאטרון הקהילתי של דיירי שק"ל בשוהם מסכמת שנתיים ראשונות של פעילות. החברים נפגשו, למדו תיאטרון, הכירו, שיתפו ויצרו ביחד מחזה מקורי, רק שלהם, בהשראת חומרים שעלו בחדר החזרות. ולסיום התהליך, הקבוצה הציגה בפני משפחות וחברים את ההצגה סיטואציה בפסו.

משתתפי הסדרה. ראשון מימין: בריאן פרידלנד. צילום: משה נחמוביץ

בימים אלו עולה לשידור בערוץ כאן 11 הסדרה "תנו לעבוד". הסדרה עוקבת אחרי אנשים עם מוגבלויות, אשר נחושים לקבל הזדמנות להשתלב במקום עבודה ולהצליח לעשות צעד משמעותי לעצמאותם ושילובם בחברה.

מתקנים חדשים בגני אד"י שור

במתחם גני צוותא של אשכול גני הילדים אדי שור, שק''ל מאפשרת לעשרות ילדים בני 3 עד 6 ליהנות מיום חינוך ארוך כחלק בלתי נפרד מהקהילה של ילדי גן ירושלמי.

שייט באילת - יום כיף 2018

עם חזרה זהירה לשגרה, אנו שמחים לעדכן על פרסום תוכנית היציאה לנופשים בגולן אילת או חיפה, וימי כיף באטרקציות מגוונות.

קונצרט סיום שנה של "התזמורת האינטגרטיבית"

בקונצרט סיום שנה מרגש של "התזמורת האינטגרטיבית", כ-30 נגנים וזמרים משק''ל ומהאקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים עלו על הבמה והוכיחו בפני קהל מתרגש של 150 איש, שלמוסיקה אין גבולות או מגבלות. למרות הקשיים הרבים שחוו עקב סגרים והגבלות בשנת הקורונה, התזמורת הצליחה במאמץ אדיר להתאים את עצמה למציאות החדשה ובעיקר - להמשיך לנגן!

נקודת איסוף מוצרים ל"מציאון" בקניון מודיעין

המגוון האדיר והלב העצום של "המציאון" פתוחים כעת לקהל רב יותר!

הוועד המנהל בסיור ברמת רחל

נשיאת עמותת שק''ל, גב'  ליהיא לפיד ,יחד עם יו''ר העמותה, מר חיים אריאל וחברי הוועד המנהל, גב' חנה פרי-זן ומר עופר אור, הקדישו יום שלם לסיור מרתק, בהובלת מנכ''ל העמותה, גב' קלרה פלדמן, בכמה תכניות ומיזמים ייחודיים של שק''ל באזור ירושלים.