שק"ל שירותים קהילתיים לאנשים עם צרכים מיוחדים - עמוד הבית

דלג על בר שפות
בר שפות

תן את קולך

שק"ל – שירותים קהילתיים לאנשים עם צרכים מיוחדים, מבקשת ממך לחתום את שמך בעצומת האינטרנט למטה כדי לקדם פעילות להבטחת שוויון הזדמנויות לאנשים עם צרכים מיוחדים. מטרת העצומה היא להסב את תשומת לבם של מקבלי ההחלטות, אנשי מקצוע והציבור הרחב לסוגיה דחופה זו.

 

 

בחתימתי על העצומה של שק "ל – שירותים קהילתיים לאנשים עם צרכים מיוחדים, ברצוני לתת את קולי כדי להבטיח שאנשים עם צרכים מיוחדים יזכו להזדמנות שווה להגשים את עצמם כאנשים פעילים בקהילה .

 

המשמעות היא שכל ההזדמנויות ומערכות התמיכה העומדות לרשות אנשים אחרים, כמו הזדמנויות לתעסוקה , להשכלה, להעשרה, לחיים עצמאיים ולחיי חברה ותרבות משמעותיים, יהיו נגישים לאנשים עם צרכים מיוחדים.

 

כ- 10% מהאוכלוסייה הם בעלי צרכים מיוחדים . אך למרבה הטרגדיה, רבות ממערכות התמיכה העומדות לרשות אנשים אחרים בקהילה אינם נגישות עבורם. רבים מהם מגיעים למוסדות, שבהם חייהם תלויים באחרים ונשללת מהם ההזדמנות להתפתח ולמצוא את מקומם כאנשים מסופקים ומאושרים שתורמים לחברה.

 

אני מאמין/ה שכל אדם ראוי להזדמנות שווה – זכויות שוות. אני קורא/ת לכל מקבלי ההחלטות, קובעי המדיניות, אנשי המקצוע וכל אדם בציבור להשקיע מחשבה, אנרגיה ומשאבים כדי להבטיח שאנשים עם מוגבלויות יזכו לאותן הזדמנויות ומערכות תמיכה הנגישות ככל אדם אחר בקהילה על מנת שיזכו לצמיחה ולהצלחה.

 

*הקלד את הקוד הבא
Captchaהקשב והקלד את הקוד שתשמע

 

 

 

>

הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד