שק"ל שירותים קהילתיים לאנשים עם צרכים מיוחדים - עמוד הבית

דלג על בר שפות
בר שפות

שק''ל ועיריית פתח תקווה מקדמים תעסוקה לאנשים עם מוגבלויות

מר איציק ברוורמן, ראש עיריית פתח תקווה עם גב' קלרה פלדמן, מנכ''ל שק''ל

 

בטקס מרגש, הושק בניין חדש בפתח תקווה שישמש למימוש רעיון שאפתני: קידום תעסוקה לאנשים עם מוגבלויות. השותפה של שק״ל למיזם החברתי, חברת הקוסמטיקה אודיה, תעביר בקרוב את המפעל שלה לבניין החדש ותספק עבודה מגוונת לאנשים עם מוגבלויות, אשר יעבדו לצד אנשים ללא מוגבלויות.

 

 

  ג'ק סטון מנכ"ל אודיה עם גב' איילת פישביין, מנהלת תעסוקה שיקומית בשק''ל

 

לדברי מנכ''ל שק''ל, גב' קלרה פלדמן, הפרויקט מהווה חלק מאסטרטגיה חדשנית של עמותת שק''ל, לפתח מיזמים חברתיים ברי קיימא אשר מאפשרים את שילובם של אנשים עם מוגבלויות בעבודה משמעותית, בה יכלו להשתלב ולהתקדם בעבודה מסחרית. כחלק מהאסטרטגיה החדשה, ייפתח בקרוב בית קפה של שק''ל (ביד חרוצים 11, ירושלים), ויש כבר תכניות למיזם חברתי בחבל מודיעין.

 

 גב' ענת שלהב דורון, מפקחת ארצית של השרות לשיקום תעסוקתי-מקצועי, מטעם משרד הרווחה, הביעה את התרגשותה על המיזם בפתח תקווה: "שק''ל עושה פריצת דרך בתחום זה" היא ציינה. גב' קלרה פלדמן הודתה לראש עיריית פתח תקווה על תרומת הבניין. כמו כן, פלדמן הודתה לנציגי השותפים הנוספים לפרויקט: מר ג'ק סטון, מנכ"ל חברת אודיה, מר שמואל ויינגלס, מנהל הקרן של ביטוח לאומי וד"ר שלי נורדהיים-גולן, מנהלת השירות לשיקום מקצועי תעסוקתי של משרד הרווחה.

הדפסשלח לחבר
דלג על Copyright
Copyright

שק"ל- רח' יד חרוצים 11, תלפיות ת.ד. 53105 ירושלים 9153002    

 9153002 SHEKEL- 11 Yad Harutzim St., PO Box 53105 Jerusalem Israel
טל': 02-672-0157/8 :Tel     פקס: 02-672-5208 :Fax
דוא"ל: E-mail: Shekel@Shekel.org.il

 

עבור לתוכן העמוד